• Polski
 • Poduszka Rehabilitacyjna

  Gdzie i kiedy korzystać

  STOSOWANIE PODUSZKI – GDZIE I KIEDY ?

  Jeśli regularnie będziemy używać  Just Relax,  zauważymy, że zmniejszą się nasze napięcia psychofizyczne, tym samym skróci się czas trwania i natężenie epizodów bólowych. Jednocześnie doskonale odprężymy, wyciszymy oraz zregenerujemy nasz organizm.

  poduszka-podrozna-do-samolotu-pociagu

  Mobilność poduszki  Just Relax
  pozwala używać jej zawsze i wszędzie.

  .
  .

   

  .


  GDZIE I KIEDY UŻYWAMY Just Relax ?  

  Poduszka dla SenioraWielu z nas najlepiej lubi relaksować się w swoim zaciszu domowym. Nasze łóżko, nasz dywan, nasza karimata, czy co tam sobie wybierzemy. My  i poduszka  Just Relax. I czegóż nam więcej potrzeba, żeby się naprawdę doskonale zrelaksować ? Wystarczy jeszcze tylko odpowiednia muzyka w tle lub w słuchawkach, albo dobry film czy książka, bo niektórzy potrafią i lubią, relaksować się w taki sposób przy użyciu  Just Relax.

  Potrzeba minimum 15 minut na skuteczne odprężenie, ale abyśmy poczuli pierwsze efekty relaksacji, często wystarcza już kilka minut. To bardzo indywidualne odczucia.

  .


  .

  poduszka-anatomiczna-do-siedzenia-just-relax

  .

  Relaksować możemy się nie tylko w pozycji leżącej, ale także siedząc. Zarówno w domu, jak i w miejscu pracy, wykonując powierzone zadania przy komputerze lub biurku, podczas przerwy, czy kiedy czujemy potrzebę natychmiastowego odprężenia dla spiętych mięśni. Pamiętajmy wówczas o zapewnieniu podparcia dla poduszki. Just Relax spełni swoje zadanie również wtedy, gdy zastosujemy ją stojąc przy ścianie i umieszczając odpowiednio za głową.

  .
  .
  .

  poduszka-podrozna-do-samolotu-just-relax

  .
  Bardzo dobre opinie uzyskuje  Just Relax  jako poduszka podróżna do samochodu, samolotu, pociągu czy autobusu, spełniając rolę podgłówka. Dzięki niej możemy, podróżując długo w pozycji siedzącej, odciążyć napięte mięśnie w okolicach barków, zwiększając znacząco komfort podróży. Dla bezpieczeństwa jazdy kierowcom polecamy korzystanie z poduszki podczas postoju.

   

  .

  Dzięki  Just Relax  pozyskujemy i utrzymujemy

  lepsze samopoczucie oraz zdrowie.

   

  .


  15 min z Just Relax – dowiedz się więcej »          opinie o Just Relax – dowiedz się więcej »          powrót do strony głównej »