• Polski
 • Poduszka Rehabilitacyjna

  Poduszka Just Relax, a ćwiczenia

  ODPRĘŻENIE, WYCISZENIE I REGENERACJA ORGANIZMU

  Relaksacja jest to proces zmierzający do osiągnięcia stanu relaksu, czyli takiego stanu, który charakteryzuje się wyciszeniem i odprężeniem organizmu. To jedno z działań przywracających stan równowagi i spokoju. Organizm człowieka, jako jedność, potrzebuje równowagi pomiędzy ciałem a duchem, ponieważ zaburzenia emocjonalne i psychiczne zakłócają procesy somatyczne, a dyskomfort fizyczny wpływa na zakłócenia w sferze emocjonalnej.

  Poduszka Just Relax  wycisza, odpręża oraz w naturalny sposób powoduje powrót organizmu do równowagi emocjonalno – psychicznej. Technika  wyciszania z naszą poduszką nie negocjuje z ciałem, a uaktywnia wewnętrzną mądrość organizmu w fizjologicznej regeneracji i odnowie.

  .

  Dzięki regularnemu stosowaniu poduszki  Just Relax

  osiągniesz stan idealnej relaksacji

   


  JAK POŁĄCZYĆ  Just Relax  Z ĆWICZENIAMI RELAKSACYJNYMI ?

  poduszka-zdrowotna-just-relaxIstnieje wiele metod leczenia bólów kręgosłupa. Systematyczne zapewnienie ruchu, a także odpoczynku, jest niezbędnym czynnikiem poprawy i utrzymania zarówno zdrowia, jak i dobrej kondycji aparatu ruchu, który mocny i sprawny ma nie tylko wpływ na nasze ciało, ale również na psychikę.

  Terapia ruchem czyli wykonywanie ćwiczeń relaksacyjnych, jest metodą likwidowania i zapobiegania powstawaniu dolegliwości. Ćwiczenia takie mają ogromny wpływ nie tylko na naszą sprawność fizyczną, ale również na relaksację, czyli odprężenie i wyciszenie naszego organizmu.

  .
  Zastosowanie poduszki  Just Relax  jest idealnym zakończeniem
  wszystkich ćwiczeń relaksacyjnych oraz medytacji.

   


  15 min z Just Relax – dowiedz się więcej »          opinie o Just Relax – dowiedz się więcej »          powrót do strony głównej »