• Polski
 • Poduszka Rehabilitacyjna

  Poduszka Just Relax, a masaż

  ODPRĘŻENIE, WYCISZENIE I REGENERACJA ORGANIZMU

  Relaksacja jest to proces zmierzający do osiągnięcia stanu relaksu, czyli takiego stanu, który charakteryzuje się wyciszeniem i odprężeniem organizmu. To jedno z działań przywracających stan równowagi i spokoju. Organizm człowieka, jako jedność, potrzebuje równowagi pomiędzy ciałem a duchem, ponieważ zaburzenia emocjonalne i psychiczne zakłócają procesy somatyczne, a dyskomfort fizyczny wpływa na zakłócenia w sferze emocjonalnej.

  Poduszka Just Relax  wycisza, odpręża oraz w naturalny sposób powoduje powrót organizmu do równowagi emocjonalno – psychicznej. Technika  wyciszania z naszą poduszką nie negocjuje z ciałem, a uaktywnia wewnętrzną mądrość organizmu w fizjologicznej regeneracji i odnowie.

  .

  Dzięki regularnemu stosowaniu poduszki  Just Relax

  osiągniesz stan idealnej relaksacji

  .


  CO DAJE STOSOWANIE  Just Relax  W POŁĄCZENIU Z MASAŻEM ?
  .

  Historia masażu wywodzi się ze starożytności. Był on uzupełnieniem obrzędów religijnych związanych zpoduszka-relaksacyjna-just-relax medycyną ludową, ale głównie jednym z podstawowych sposobów łagodzenia bólu. Współcześnie, masaż uważany jest za jedną z alternatywnych metod leczenia, ma on bowiem wpływ zarówno na kondycję psychiczną, jak i na ogólne fizyczne samopoczucie pacjenta. W zależności od rodzaju, masaż poprawia działanie immunologiczne naszego organizmu, działa antystresowo, odmładza ciało i je relaksuje.
  Są tacy, którzy systematycznie korzystają z profesjonalnych masaży, inni  zaś stosują automasaż instynktownie, gdy mają obolałe miejsca. Wielu z nas stosuje jednak metody autoterapii w zakresie relaksacji  i zniesienia napięć tkankowych oraz mięśniowych, szukając ciekawych rozwiązań zastępujących lub uzupełniających masaże.

  .

                         Poduszka  Just Relax  jest doskonałym uzupełnieniem masaży.

  .


  15 min z Just Relax – dowiedz się więcej »          opinie o Just Relax – dowiedz się więcej »          powrót do strony głównej »