• Polski
 • Poduszka Rehabilitacyjna

  Napięciowe bóle głowy

  NAPIĘCIA EMOCJONALNE I FIZYCZNE ( PSYCHOFIZYCZNE )

  Zapętleni w rutynę codzienności często zapominamy, że należy dbać o nasze ciało w najszerszym tego słowa znaczeniu. Nie wystarczy, że będziemy nosić odpowiednie do pory roku ubrania, mieć zawsze umyte i uczesane włosy, uprawiać sporty i przestrzegać diety. Powinniśmy zadbać również o stan naszej sfery emocjonalnej, gdzie stres i trudne sytuacje emocjonalne, nie tylko powodują dyskomfort naszych emocji, ale także wpływają na stan naszych mięśni, wywołując w nich napięcia.
  Jest to prosta droga przenoszenia się stresu oraz niepożądanych emocji na narząd ruchu. Coraz częściej odnosimy wrażenie, iż nasze ciało nas uwiera, mięśniom zaczyna brakować swobody, a jej miejsce zastępują uporczywe napięcia. Czasem brakuje nam powietrza, innym razem trudno zebrać myśli, wszystko nas drażni i zaczynamy odczuwać fizyczny ból.

   

  Nie zwlekaj  i zadbaj o siebie !

  Zacznij używać poduszkę  Just Relax.

  .


  JAK UWOLNIĆ SIĘ OD NAPIĘCIOWYCH BÓLÓW GŁOWY ?

   

  na-bole-glowy-poduszka-just-relax

  W życiu miewamy różne problemy i związane z nimi trudne sytuacje, które określamy jako problemy emocjonalne. Oddziałują one na nasze emocje, wpływają na jasność i precyzję funkcjonowania, utrudniają czerpanie poczucia satysfakcji i spełnienia w życiu. Z czasem zaczynamy odczuwać napięciowe bóle głowy (neuralgie), spadek koncentracji, zdolność logicznego myślenia, a także towarzyszące im rozdrażnienie, a nawet zaburzenia widzenia.

  .

   W wyniku używania poduszki  Just Relax
  złagodzisz skutki psychofizyczne reakcji na stres,
  a także znacząco zmniejszysz napięciowy ból głowy.

  .
  .

  .


  15 min z Just Relax – dowiedz się więcej »          opinie o Just Relax – dowiedz się więcej »          powrót do strony głównej »