• Polski
 • Poduszka Rehabilitacyjna

  O firmie

  Działalność i cele

  Firma CORPO SANO to niezależna firma zajmująca się poprawą sprawności psychofizycznej swoich Klientów. Wieloletnia współpraca z przychodniami, klubami fitness, korporacjami w programie Corporate Wellness oraz Klientami indywidualnymi jest dowodem naszego profesjonalizmu. Najlepszym podziękowaniem dla CORPO SANO są opinie coraz szerszej grupy zadowolonych odbiorców.

  Dzięki realizowanemu od wielu lat programowi ,,Masaż dla zdrowia” www.masazdlazdrowia.pl oraz ,,Ćwicz dla zdrowia” www.cwiczdlazdrowia.pl kontynuując propagowanie zdrowego stylu życia, firma wprowadziła na polski rynek poduszkę Just Relax, której jest wyłącznym dystrybutorem.

  Firma CORPO SANO posiada Certyfikat – Firma Godna Zaufania.

  Firma CORPO SANO

  7

  .


  .

  Masaż dla zdrowia

  Na całym świecie coraz większe zainteresowanie wzbudzają metody leczenia oparte na medycynie ludowej, wywodzącej się głównie ze Wschodu. Część tych metod została już zaakceptowana przez świat medyczny, część – mniej znana – zaczyna sukcesywnie docierać do świadomości ludzi. W ostatnich latach popularność i rozwój naturalnych metod leczenia nie jest już modą, lecz zataczającym coraz większe kręgi, rozwijającym się zjawiskiem. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę z ogromnych możliwości samoregulujących własnego organizmu i stymulować procesy samoleczenia, których efekty można uzyskać między innymi za pomocą masażu. Dolegliwości naszego organizmu i wynikające z nich później choroby to nic innego, jak dysharmonia funkcji organizmu, spowodowana napięciami i zaburzeniami energetycznymi. Badania wskazują, że bardzo często metody traktujące człowieka jako całość psychosomatyczną są skuteczniejsze od tradycyjnych technik. Mając podejście holistyczne, którego założeniem jest, że ciało i umysł stanowią jedną całość, i używając metod, które są pozbawione skutków ubocznych, śmiało możemy stwierdzić, że terapia przyniesie oczekiwany efekt. Ponadto należy wziąć pod uwagę zdolność organizmu do samozwalczania czynników chorobotwórczych, co stanowi dodatkową zaletę. Zarówno medycyna tradycyjna, jak i holistyczna nie powinny się wykluczać, ale wzajemnie wspierać, najwyższą bowiem wartością jest dobro pacjenta.

  7

  .


  .

  Ćwicz dla zdrowia

  Ćwiczenia są subtelną dyscypliną świadomości, służącą pogłębianiu kontaktu z samym sobą, będącą cennymCORPO SANO_GIMNASTYKA CHINSKA elementem procesu psychologicznego uwalniającego od wewnętrznych napięć, pojawiających się podczas tworzenia się wewnątrz nas energii nie znajdującej ujścia. Jeśli dostrzeżemy napięcia będziemy mogli znacznie je zmniejszyć bez większego wysiłku, rozluźniając ciało podczas ćwiczeń, gdzie wykonujemy poszczególne sekwencje w nieustannym ruchu, powoli, nie licząc tempa,  starając się wyłączyć świadomość. Dochodzimy wówczas do stanu, w którym mamy wrażenie, jakby czas się zatrzymał i wtedy dopiero zaczyna się proces rozluźniania.

  Jesteśmy tu i teraz – to wielka tajemnica zmysłu medytacji, ruchu i świadomości.

  Ćwiczenia „psychofizyczne” to panaceum na różne dolegliwości, ale żeby posiąść głębsze zrozumienie i doświadczenie, musimy zacząć praktykować.

  7

  .


  zostań naszym partnerem – zadzwoń lub napisz »          powrót do strony głównej »