• Polski
 • Poduszka Rehabilitacyjna

  Odprężenie i wyciszenie

  ODPRĘŻENIE, WYCISZENIE I REGENERACJA ORGANIZMU

  Relaksacja jest to proces zmierzający do osiągnięcia stanu relaksu, czyli takiego stanu, który charakteryzuje się wyciszeniem i odprężeniem organizmu. To jedno z działań przywracających stan równowagi i spokoju. Organizm człowieka, jako jedność, potrzebuje równowagi pomiędzy ciałem a duchem, ponieważ zaburzenia emocjonalne i psychiczne zakłócają procesy somatyczne, a dyskomfort fizyczny wpływa na zakłócenia w sferze emocjonalnej.

  Poduszka Just Relax  wycisza, odpręża oraz w naturalny sposób powoduje powrót organizmu do równowagi emocjonalno – psychicznej. Technika  wyciszania z naszą poduszką nie negocjuje z ciałem, a uaktywnia wewnętrzną mądrość organizmu w fizjologicznej regeneracji i odnowie.

  .

  Dzięki regularnemu stosowaniu poduszki  Just Relax

  osiągniesz stan idealnej relaksacji

   


  JAK SKUTECZNIE ODPRĘŻYĆ I WYCISZYĆ SIĘ Z  Just Relax  ?

  .

  poduszka-relaksujaca-just-relaxBardzo skuteczną metodą osiągania wewnętrznego spokoju i wyciszenia jest trening relaksacyjny. Istotą treningu jest głębokie, spokojne oddychanie oraz rozluźnienie mięśni. Dzięki temu zmniejszają się napięcia. Trening relaksacyjny likwiduje stres, ułatwia zasypianie i leczy depresję. Może przeprowadzić go terapeuta, ale my sami również jesteśmy w stanie sobie pomóc, na przykład poprzez zastosowanie autoterapii.

  Znakomitą formą autoterapii, okazuje się, jest używanie poduszki Just Relax. Polega ona na rozluźnianiu napiętych grup mięśni i tkanek, dodatkowo podczas relaksacji, spowolnieniu oddechu, jest więc ukierunkowana na synchronizację relacji ciała i umysłu.

  .

   Poduszka  Just Relax  stosowana regularnie,
  staje się wyjątkową ochroną
  przed nieustannym napięciem emocjonalnym,
  a w następstwie dolegliwościami fizycznymi.

   


  15 min z Just Relax – dowiedz się więcej »          opinie o Just Relax – dowiedz się więcej »          powrót do strony głównej »