• Polski
 • Poduszka Rehabilitacyjna

  Opinie klientów

  slawomir-sobczak

  Poduszka godna polecenia sprawdza się doskonale. Zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

  Doskonale zatem sprawdza się tym wszystkim, którzy cenią sobie naturalne metody leczenia. Nie musimy od razu sięgać po tabletki przeciwbólowe!
  Warto wypróbować naturalnych metod leczenia w przypadku bezsenności, bólu karku, szyi  czy głowy wynikających z napięć mięśni i tkanek.

  .
  Masażysta Centrum Medyczne Sadyba
  Sławomir Sobczak

  poduszka-just-relax

  7

  Cierpiałam długo z powodu problemów z odcinkiem szyjnym kręgosłupa, które sprawiały mi ból w szyi, łopatkach i ramionach… Przeszłam wiele sesji masażu, ale brakowało mi czegoś, co relaksowałoby mnie w domu … Znalazłam Poduszkę Just Relax. Miała  ładny kształt i od razu chciałam ją przetestować. Muszę przyznać, że jest ona bardzo dobra już po pierwszym użyciu. Wystarczy umieścić głowę w wygodnej pozycji, wydłużyć relaks do 20-30 min… i pojawi się uczucie ciepła i dobrego samopoczucia w okolicach szyi i pleców…, mięśnie są naturalnie zrelaksowane, niesamowite…

  Minęły 3 tygodnie odkąd zaczęłam jej używać. Nie mam prawie żadnego bólu w szyi, śpię dużo lepiej  i wstaję rano wyspana i szczęśliwa…
  Za radą mojego masażysty, używam poduszki 2 razy dziennie (rano przed wstaniem i wieczorem przed snem). A ponieważ zmniejszył się ból, czuję się bardziej zrelaksowana…
  Osobiście jestem bardzo zadowolona. Ponadto poduszka jest lekka, ładna, mała i mogę ją zabrać ze sobą wszędzie.

  Anna, lat 52

  Je souffrais depuis longtemps de problemes cervicales, ce qui me causaient des douleurs a la nuque, aux omoplates et aux bras… J ai fait beaucoup de seances de massages mais ce qui me manquait c est de trouver un moyen de me detendre a la maison…  J ai vu ce « coussin » Poduszka JUST RELAX  qui a une forme sympathique, j’ai tout de suite voulu le tester.  Je dois reconnaitre qu il est tres bien des la premiere utilisation. Il suffit de poser sa tete dans une position confortable, rester allonger 20 – 30 min… et on ressent une sensation de chaleur et de bien etre au niveau du cou et qui descends dans tout le dos…, les muscles se sont tout naturellement detendus, relâches…

  Cela fait 3 semaines que je l utilise. je n’ai presque plus de douleurs dans les cervicales, je dors beaucoup mieux et je me lève le matin détendue…
  Pour ma part, et suivant le conseil de mon masseur,  je l utilise 2 fois par jour (le matin avant de me lever et le soir avant de dormir). Et depuis j ai moins mal, je me sens plus detendue…
  Personnellement, j’en suis très contente. En plus il est leger, joli, petit et je peux le prend avec moi partout.

  Anne, 52 ans

  7

   

  Ze względu na stresującą pracę wymagającą również wielogodzinnego siedzenia przy komputerze pojawiły się u mnie problemy z kręgosłupem, szczególnie uciążliwe okazały się napięcia w odcinku  szyjnym i w jego okolicach, wtedy postanowiłam wypróbować poduszkę Just Relax i rzeczywiście napięcie w okolicach szyi znacznie się zmniejszyło. Choć zasadniczo poduszka ta zgodnie z instrukcją nie służy do spania, potrafię uciąć sobie na niej kilkunastominutową drzemkę, najlepiej wszakże sprawdza się ona w moim przypadku, gdy po prostu na niej odpoczywam i staram się zrelaksować, odrywając myśli od codziennych spraw, najlepiej wieczorem, przed snem. Przy odpowiednim ułożeniu nóg – zgiętych w kolanach z podłożonym pod nimi wałkiem, leżąc z głową opartą na poduszce Just Relax odczuwam  również ulgę w odcinku lędźwiowym. Poduszka jednakże nie jest remedium na wszystkie problemy z kręgosłupem, trzeba dbać o rozciąganie i higienę pracy przy komputerze, a wtedy poduszka Just Relax stanowi wspaniałe uzupełnienie  dbałości o komfort naszego kręgosłupa.

  Małgorzata , lat 52

  7

  Urodziłem się, 33 lata temu, jako wcześniak w 24 tygodniu ciąży. W wyniku niedotlenienia mam 4-kończynowe Mózgowe Porażenie Dziecięce. Dzięki nieustającemu wysiłkowi rodziny, stałej kompleksowej rehabilitacji oraz własnemu samozaparciu udało mi się wypracować taką sprawność, która pozwala na dobre funkcjonowanie w codziennym życiu. Korzystam również raz w tygodniu z masażu, oraz basenu, dzięki, czemu znacznie zmniejsza się moja spastyka oraz poprawia kondycja ruchowa. Kolejnym produktem wspomagającym proces mojej rehabilitacji jest poduszka „Just Relax” Zanim zacząłem z niej korzystać podczas codziennego funkcjonowania towarzyszyło mi ciągłe napięcie mięśniowe oraz bóle dolnego i górnego odcinka kręgosłupa. W wyniku jej systematycznego używania, zaobserwowałem, że moje ciało jest znacznie luźniejsze, napięcie mięśniowe znacznie się zmniejszyło. Wydłużył się również okres, zanim znowu powrócą, napięcia w okolicach kręgosłupa oraz barków, co do tej pory nie było wogóle osiągalne. Jestem bardzo zadowolony odkąd używam dwa razy dziennie poduszkę „Just Relax”. Często z pozostałymi członkami rodziny, tworzymy grafik, aby nie było „bitwy o poduszkę.” Z czystym sumieniem polecam ją każdemu, zarówno choremu jak i zdrowemu.

  Pozdrawiam
  Bartek, lat 33

  7

  Jeszcze tydzień temu wydawało mi się, że lepiej śpię. Teraz już jestem pewna, lepiej sypiam. Just Relax używam dwa razy dziennie, po przebudzeniu leżąc w łóżku i wieczorem na fotelu przed sem. Czuje się lepiej, jestem lżejsza.

  Teresa, lat 67

  7

  Używam od dłuższego czasu. Poduszka Just Relax jest super, mój kark i plecy czują się świetnie. Teraz zamierzam zakupić drugą dla mojej siostry.

  Beata, lat 28

  7

   

  Spędzam dużo czasu w pracy przy komputerze. Często mam bolesność, sztywność szyi i ramion. Znalazłem Just Relax to doskonały produkt, który faktycznie pomaga.

  Tomek, lat 39

  7

  Poduszka Just Relax jest bardzo dobra dla mojej szyi i barków – przewlekłych problemów. Używam jej przed snem i to naprawdę pomaga.

  Sławek, lat 54

  7

   

  Na poduszce Just Relax leżę przed snem. Rano czuję się wyspana.

  Karolina, lat 29

  7

  Moja żona lubi medytować. Poduszka Just Relax doskonale się do tego nadaje. Żona jest z niej bardzo zadowolona.

  Jerzy, lat 34

  7

  Jestem psychoterapeutą zamówiłem poduszkę Just Relax. Spróbowałem i jestem zadowolony. Mam mniejsze napięcia w odcinku szyjnym kręgosłupa, dzięki czemu moja głowa jest lżejsza. Używam jej zaledwie 15 minut i czuję znaczną ulgę. Polecam ją każdemu.

  Radek, lat 53

  7

   

  Używam poduszki Just Relax codziennie, bo mi pomaga. W godzinach porannych i potem na noc tuż przed snem. Pomaga mi po ciężkim dniu przepracowanym w biurze. Dziękuję jeszcze raz.

  Beata, lat 34

  na-bole-glowy-poduszka-just-relax

   


  15 min z Just Relax – dowiedz się więcej »         gdzie kupić Just Relax – dowiedz się więcej »          powrót do strony głównej »