• Polski
 • Poduszka Rehabilitacyjna

  Poprawa jakości snu

  NAPIĘCIA EMOCJONALNE I FIZYCZNE ( PSYCHOFIZYCZNE )

  Zapętleni w rutynę codzienności często zapominamy, że należy dbać o nasze ciało w najszerszym tego słowa znaczeniu. Nie wystarczy, że będziemy nosić odpowiednie do pory roku ubrania, mieć zawsze umyte i uczesane włosy, uprawiać sporty i przestrzegać diety. Powinniśmy zadbać również o stan naszej sfery emocjonalnej, gdzie stres i trudne sytuacje emocjonalne, nie tylko powodują dyskomfort naszych emocji, ale także wpływają na stan naszych mięśni, wywołując w nich napięcia.
  Jest to prosta droga przenoszenia się stresu oraz niepożądanych emocji na narząd ruchu. Coraz częściej odnosimy wrażenie, iż nasze ciało nas uwiera, mięśniom zaczyna brakować swobody, a jej miejsce zastępują uporczywe napięcia. Czasem brakuje nam powietrza, innym razem trudno zebrać myśli, wszystko nas drażni i zaczynamy odczuwać fizyczny ból.

   

  Nie zwlekaj  i zadbaj o siebie !

  Zacznij używać poduszkę  Just Relax.

   


  JAK POLEPSZYĆ JAKOŚĆ SNU ?

  .
  Są ludzie, którzy pomagają sobie zażywając duże ilości środków nasennych. Inni wybierają mniej ingerujące w zdrowie środki w postaci przestrzegania zasad higieny snu. Jedną z nich jest wieczorny relaks przed snem. Jeśli poświęcisz codziennie przynajmniej kwadrans na wieczorne odprężenie z Just Relax, koncentrując myśli na przyjemnych odczuciach płynących z odprężenia, będziesz cieszyć się niezakłóconym, spokojnym snem. Właśnie dzięki odpowiedniej stymulacji przyczepów mięśniowych części potylicznej głowy, mobilizowanych przez poduszkę, każda noc da Ci wypoczynek. Jednocześnie umożliwi sprawniejszą i bardziej efektywną regenerację sił, by zmierzyć się z wyzwaniami rozpoczynającego się dnia, a wiadomo, że podstawą dobrego funkcjonowania za dnia, jest odpowiednia ilość i jakość snu.

  .

  Z poduszką  Just Relax  zmniejszysz
  ryzyko powstawania bezsenności oraz ułatwisz zasypianie,
  a przy okazji złagodzisz objawy RLS,
  czyli syndromu niespokojnych nóg.

  .

  .


  15 min z Just Relax – dowiedz się więcej »          opinie o Just Relax – dowiedz się więcej »          powrót do strony głównej »