• Polski
 • Poduszka Rehabilitacyjna

  Poprawa koncentracji

  NAPIĘCIA EMOCJONALNE I FIZYCZNE ( PSYCHOFIZYCZNE )

  Zapętleni w rutynę codzienności często zapominamy, że należy dbać o nasze ciało w najszerszym tego słowa znaczeniu. Nie wystarczy, że będziemy nosić odpowiednie do pory roku ubrania, mieć zawsze umyte i uczesane włosy, uprawiać sporty i przestrzegać diety. Powinniśmy zadbać również o stan naszej sfery emocjonalnej, gdzie stres i trudne sytuacje emocjonalne, nie tylko powodują dyskomfort naszych emocji, ale także wpływają na stan naszych mięśni, wywołując w nich napięcia.
  Jest to prosta droga przenoszenia się stresu oraz niepożądanych emocji na narząd ruchu. Coraz częściej odnosimy wrażenie, iż nasze ciało nas uwiera, mięśniom zaczyna brakować swobody, a jej miejsce zastępują uporczywe napięcia. Czasem brakuje nam powietrza, innym razem trudno zebrać myśli, wszystko nas drażni i zaczynamy odczuwać fizyczny ból.

   

  Nie zwlekaj  i zadbaj o siebie !

  Zacznij używać poduszkę  Just Relax.

  .


  JAK POPRAWIĆ KONCENTRACJĘ I JASNOŚĆ UMYSŁU ?
  .

  Często przez charakter wykonywanej pracy jesteśmy obarczeni przewlekłym stresem. Stosując krótkieergonomiczna-poduszka-just-relax-do-pracy przerwy, siedząc na nie ergonomicznym  krześle czy pracując długo przy biurku lub komputerze, czujemy potrzebę udzielenia wsparcia nadmiernie obciążonym i spiętym mięśniom. Głowa staje się ciężka, bolą nas barki, czasami drętwieją ręce. Nasze ciało i umysł wołają o pomoc. Jeśli odpowiednio nie zareagujemy, będzie coraz gorzej. W takich przypadkach wskazane jest nieinwazyjne rozluźnienie szyi i karku. Gdy oprzesz głowę  na poduszce, stymulując przyczepy mięśni w części potylicznej, uwolnisz organizm od reakcji stresogennych i znacząco zmniejszysz napięcia w układzie nerwowym.

  .
  Dzięki poduszce  Just Relax poczujesz wyczekiwane odprężenie i relaks,
  poprawisz koncentrację oraz jasność myślenia.

  .


  15 min z Just Relax – dowiedz się więcej »          opinie o Just Relax – dowiedz się więcej »          powrót do strony głównej »

  .