• Polski
 • Poduszka Rehabilitacyjna

  Regeneracja z Just Relax

  ODPRĘŻENIE, WYCISZENIE I REGENERACJA ORGANIZMU

  Relaksacja jest to proces zmierzający do osiągnięcia stanu relaksu, czyli takiego stanu, który charakteryzuje się wyciszeniem i odprężeniem organizmu. To jedno z działań przywracających stan równowagi i spokoju. Organizm człowieka, jako jedność, potrzebuje równowagi pomiędzy ciałem a duchem, ponieważ zaburzenia emocjonalne i psychiczne zakłócają procesy somatyczne, a dyskomfort fizyczny wpływa na zakłócenia w sferze emocjonalnej.

  Poduszka Just Relax  wycisza, odpręża oraz w naturalny sposób powoduje powrót organizmu do równowagi emocjonalno – psychicznej. Technika  wyciszania z naszą poduszką nie negocjuje z ciałem, a uaktywnia wewnętrzną mądrość organizmu w fizjologicznej regeneracji i odnowie.

  .

  Dzięki regularnemu stosowaniu poduszki  Just Relax

  osiągniesz stan idealnej relaksacji

   


  JAK ZREGENEROWAĆ ORGANIZM PRZY POMOCY  Just Relax  ?
  .

  Osoby pracujące ciężko fizycznie, aktywne ruchowo  czy sportowcy, bez względu na reprezentowanepoduszka-anatomiczna-just-relax przez siebie dziedziny sportu, potrzebują regeneracji zarówno po treningu jak i pokazach swoich umiejętności. Pierwszym poziomem regeneracji jest przywrócenie prawidłowego środowiska komórki czyli nawodnienie organizmu. Następnie odbudowa źródeł energii w komórce, która powinna nastąpić bardzo szybko po zakończeniu wysiłku, czyli odbudowa glikogenu następująca około 300% szybciej po zjedzeniu posiłku. Kolejny krok to podanie witamin i uzupełnienie elektrolitów.
  W przypadku bardzo intensywnego treningu należy zadbać również o układ odpornościowy.

  Poprzez normalizację napięć mięśniowo-tkankowych, udzielimy pomocy zmęczonym mięśniom. Poduszka Just Relax zrelaksuje oraz  odpręży organizm, skutecznie rozluźniając nasze spięte i obolałe mięśnie. Zwiększy się i poprawi przepływ płynów (krwi i limfy) w organizmie, dzięki czemu polepszy się dostarczanie substancji odżywczych do komórek. Dodatkowo wzrost przepływu krwi w danych częściach ciała uruchomi usuwanie toksyn i pozytywnie wpłynie na pracę serca  (poprawiając krążenie)  oraz nerek.

                   .
  …..Znaczącą rolę w regeneracji organizmu odgrywa używanie poduszki  Just Relax.

  .


  15 min z Just Relax – dowiedz się więcej »          opinie o Just Relax – dowiedz się więcej »          powrót do strony głównej »