• Polski
 • Poduszka Rehabilitacyjna

  Objawy przy sztywności karku

  NAPIĘCIA EMOCJONALNE I FIZYCZNE ( PSYCHOFIZYCZNE )

  Zapętleni w rutynę codzienności często zapominamy, że należy dbać o nasze ciało w najszerszym tego słowa znaczeniu. Nie wystarczy, że będziemy nosić odpowiednie do pory roku ubrania, mieć zawsze umyte i uczesane włosy, uprawiać sporty i przestrzegać diety. Powinniśmy zadbać również o stan naszej sfery emocjonalnej, gdzie stres i trudne sytuacje emocjonalne, nie tylko powodują dyskomfort naszych emocji, ale także wpływają na stan naszych mięśni, wywołując w nich napięcia.
  Jest to prosta droga przenoszenia się stresu oraz niepożądanych emocji na narząd ruchu. Coraz częściej odnosimy wrażenie, iż nasze ciało nas uwiera, mięśniom zaczyna brakować swobody, a jej miejsce zastępują uporczywe napięcia. Czasem brakuje nam powietrza, innym razem trudno zebrać myśli, wszystko nas drażni i zaczynamy odczuwać fizyczny ból.

   

  Nie zwlekaj  i zadbaj o siebie !

  Zacznij używać poduszkę  Just Relax.

  .


  JAK ZŁAGODZIĆ OBJAWY SZTYWNOŚCI KARKU ?

  .

  poduszka-just-relax-na-bole-karku-i-szyi

  Jeśli odczuwasz bóle w okolicach odcinka szyjnego kręgosłupa i towarzyszące im ograniczenia ruchliwości głowy, na przykład przy sztywności karku i mięśni pleców, spowodowane zbyt długim przebywaniem w pozycji siedzącej lub stojącej, powinieneś odciążyć kręgosłup i rozluźnić napięte mięśnie.

  .
  .

  Przy pomocy poduszki  Just Relax
  złagodzisz napięcia mięśniowo-tkankowe,
  a w konsekwencji dolegliwości bólowe.

  .

  .


  15 min z Just Relax – dowiedz się więcej »          opinie o Just Relax – dowiedz się więcej »          powrót do strony głównej »