• Polski
 • Poduszka Rehabilitacyjna

  Wyciszenie nadpobudliwego dziecka

  NAPIĘCIA EMOCJONALNE I FIZYCZNE ( PSYCHOFIZYCZNE )

  Zapętleni w rutynę codzienności często zapominamy, że należy dbać o nasze ciało w najszerszym tego słowa znaczeniu. Nie wystarczy, że będziemy nosić odpowiednie do pory roku ubrania, mieć zawsze umyte i uczesane włosy, uprawiać sporty i przestrzegać diety. Powinniśmy zadbać również o stan naszej sfery emocjonalnej, gdzie stres i trudne sytuacje emocjonalne, nie tylko powodują dyskomfort naszych emocji, ale także wpływają na stan naszych mięśni, wywołując w nich napięcia.
  Jest to prosta droga przenoszenia się stresu oraz niepożądanych emocji na narząd ruchu. Coraz częściej odnosimy wrażenie, iż nasze ciało nas uwiera, mięśniom zaczyna brakować swobody, a jej miejsce zastępują uporczywe napięcia. Czasem brakuje nam powietrza, innym razem trudno zebrać myśli, wszystko nas drażni i zaczynamy odczuwać fizyczny ból.

   

  Nie zwlekaj  i zadbaj o siebie !

  Zacznij używać poduszkę  Just Relax.

  .


  JAK POMÓC WYCISZYĆ SIĘ NADPOBUDLIWEMU DZIECKU ?

  .

  poduszka-just-relax-dla-dzieci-nadpobudliwychCzęsto u najmłodszych występuje  nadczynność psychoruchowa. Specjaliści twierdzą, że dzieje się tak, ponieważ dochodzi do napięć w części potylicznej głowy, powodujących upośledzenie nerwów i naczyń. Dzieci z tego typu problemami nie potrafią usiedzieć w ławce, miewają kłopoty z koncentracją, a także z zasypianiem i ogólnie ze snem. Wyjątkowo skuteczne jest co najmniej 10-cio minutowe zastosowanie poduszki najlepiej przed snem, w obecności dorosłego czytającego na przykład dziecku książkę lub opowiadającego ciekawa historię.
  .

  .
  Dzięki poduszce  Just Relax  Twoja pociecha zrelaksuje się
  oraz wyciszy pobudzony układ nerwowy.

  .

  .


  15 min z Just Relax – dowiedz się więcej »          opinie o Just Relax – dowiedz się więcej »          powrót do strony głównej »